Глава Николаевской ОГА снялся в видеоролике про АТО

Глава Николаевской ОГА снялся в видеоролике про АТО
Алексей Савченко таким образом поздравил себя и близких со своим Днем рождения
Губернатор Николаевской области, Алексей Савченко, выложил в сети свой новый клип «Километры».

Ролик был опубликован губернатором на его странице в социальной сети «Фейсбук».

Видеоролик «Километры» посвящен трагическим событиям в зоне антитеррористической операции. 

Алексей Савченко таким образом поздравил себя и близких со своим Днем рождения.

У дитинстві день народження був для мене не тільки святом, але і днем, коли я підбивав підсумки минулого. Звісно, потім були подарунки, привітання…

Я завжди чітко уявляв, що саме хочу бачити в майбутньому. Проте час все ж таки змінював мене, він налаштовував мене на перемоги так само, як і на поразки: на зраду друзів і на допомогу людей, яких я навіть не знав.

Я вдячний своїм батькам і рідним та вибачаюсь перед ними за те, що вони дуже нечасто мене бачать – я постійно працюю, намагаюсь змінити світ на краще. Я прошу вибачення у своїх батьків, які, дякувати Богу, ще живі. Я прошу вибачення у своїх дітей за те, що не приділяю їм достатньо уваги.

Дякую своїм друзям, які зробили для мене справжній подарунок - фільм, в якому відтворили частину мого життя. В ньому йдеться про емоції, про те що я почув і побачив. Цей фільм засновано на реальних подіях, які відбувались на сході країни. Я не залишаюсь і не залишався байдужим до них. Мабуть, з дитинства я мріяв бути героєм, але так і не став ним. Я прошу вибачення у Небесної Сотні та у кожної родини, яка не дочекалася справжніх героїв зі Сходу. На небі немає мертвих, на небі всі живі. Вшануйте їх, подивіться цей фільм., - написал Алексей Савченко.

Видео